PaskudoFonia 28. – Tomek Motyka – 17.06.2021

Wracamy wreszcie do regularnych koncertów!

Na dobry początek gość z Wrocławia – Tomek Motyka

Tomek Motyka
Pieśniarz, balladysta, człowiek z ogromną pasją, którą dzieli się z innymi. Urodził się i związał z Wrocławiem, w którym mieszka do chwili obecnej.
Gra, śpiewa i komponuje własne utwory z nurtu łagodnych brzmień z niebanalnym tekstem. Odnajdziemy w nich spokój, jak również humor, satyrę czy refleksję nad tym co było, jest i może się wydarzyć. W twórczości Tomka jest wszystko to, co on sam ceni: szczerość, wyczucie stylu, harmonię oraz radość z życia i tego co możemy dać innym.
Tomek jest laureatem wielu festiwali, m. in.: Wyróżnienie Festiwal Szanta Claus na Cumach 2020 w Poznaniu, Festiwal Domówka 2020 Dom Środowisk Twórczych- Wyróżnienie i zaproszenie Na Festiwal Przy Kominku 2020 ,oraz koncert w Dworku Zieleniewskich. I miejsce na Festiwalu Piosenki Żeglarskiej i Turystycznej w Żaganiu w 2019 r.; III miejsce w Festiwalu Natchnieni Bieszczadem w 2019 r. oraz w 2020; Nagroda Specjalna za Przekaz Artystyczny Festiwalu Nie Tylko Gospel w 2017 r.; II miejsce na Festiwalu Piosenki Miłosnej w Miliczu. W 2018 roku ukazała się jego autorska płyta pt.: „Nie poddawaj się”, zaś w 2020 roku premierę ma drugi album pt.: „Jesteśmy Wyjątkowi”, oraz ” Na ostatnią chwilę” jako trzeci krążek .W 2021 ukażą się 2 kolejne płyty ,pierwsza o tytule DOŚĆ –to płyta liryczna, druga to zbiór piosenek do tańca na każdą okazje .
Koncert odbędzie się w czwartek 17.06. 2021 o godz. 19:00
PasCuda Gliwice, ul. Bednarska 8 (w podwórku, obok herbaciarni)
Bilety w cenie 20zł w naszych sklepikach – wirtualnym i stacjonarnym 🙂
Uwaga! Promocja! Przy zakupie jednego biletu, drugi za pół ceny 🙂
Promocyjny bilet będzie do zapłacenia i odbioru na miejscu przed koncertem.