Dudzik/Salus – koncert w Klubie Podróżników Namaste 13.02.2020 – ODWOŁANY!

Uwaga!

W związku z wycofaniem się z organizacji koncertu przez Klub Podróżników Namaste, zmuszona jestem koncert odwołać. Szukam nowego miejsca i terminu.
Za kłopot wszystkich zainteresowanych przepraszam.

Klub Podróżników Namaste i PaskudoFonia (czyli Dobre Piosenki na Paskudną Pogodę) zapraszają na magiczny wieczór i koncert duetu Dudzik/Salus.

Dudzik/Salus to duet gitarowo-wokalny, łączący w swojej muzyce fascynacje akustycznym bluesem, amerykańskim folkiem i piosenką autorską. Subtelne harmonie wokalne okraszone gitarowymi dźwiękami, przekazują w piosenkach obu przyjaciół treści, które maja inspirować, dawać nadzieję i skłaniać do przemyśleń. Historie opowiedziane w utworach zdają się być swojskie, a zarazem zachęcające do podróży w zupełnie inną rzeczywistość.

Duet tworzą:

Paweł Dudzik– wokalista grający na gitarze,autor tekstów i muzyki, laureat pierwszych miejsc na festiwalach krajowych i zagranicznych, lider zespołu Drabina Jakuba Trio, mający za dziesiątki koncertów na scenach w całej Polsce. Jego utwory były grane w Radiowej Trójce i wielu innych polskich rozgłośniach. Jako wokalista brał udział przy produkcji programów telewizyjnych.

Maciej Salus – śpiewający gitarzysta,autor muzyki i aranżacji, absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej na Akademii Muzycznej w Katowicach. Gitarzysta w zespołach: Rudiego Szuberta, Mano, NorFolk i Organic Noises, absolwent Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych UJ. Twórca muzyki do spektakli, prowadzi warsztaty muzyczne i wprawki kompozytorskie, pracuje także jako tłumacz jęz. angielskiego.

Miejsce koncertu

?
?

Bilety w cenie:

  • 25 zł w przedsprzedaży
  • 30 zł w dniu koncertu

Przedsprzedaż internetowa w naszym sklepiku