Dorota „Sowa” Kuziela – koncert w Klubie Podróżnika Namaste 23.01.2020

Klub Podróżników Namaste i PaskudoFonia (czyli Dobre Piosenki na Paskudną Pogodę) zapraszają na magiczny wieczór i koncert Doroty „Sowy” Kuzieli.

Dorota Sowa Kuziela

Dorota „Sowa” Kuziela to niesamowita artystka, która łączy mocny wokal z grą na skrzypcach.
Jak mało kto na świecie potrafi grać na skrzypcach i śpiewać jednocześnie! Do tego pisze własne piosenki za które została nagrodzona m.in. Grand Prix na międzynarodowym festiwalu bardów OPPA 2018. Garść poezji, nutka folku gdzieniegdzie przyprawione klasyką, dużo emocji.

Ktoś kiedyś powiedział o niej tak:
„Śpiewa grając na skrzypcach jak by szła skacząc po górach”

Dzięki wygranej na festiwalu OPPA ukazała się debiutancka płyta Doroty nosząca tytuł „Nigdy nic nie wiadomo”.

Jest również laureatką pierwszej nagrody na festiwalu „Wschody” w Lublinie, na festiwalu „Łaźnia” w Radomiu (2017), Grand Prix festiwalu im. Piotra Skrzyneckiego w Mińsku Mazowieckim (2017), festiwalu FRAZY w Poznaniu (2018) i wielu innych!

Zdobywczyni drugiej nagrody na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie i tamże nagrody im. Wojtka Bellona za walory tekstów piosenek.
Znalazła się w finale Przeglądu Piosenki Aktorskiej (2017). Uczestniczyła również w 3 etapach telewizyjnego talent show The Voice of Poland najpierw w drużynie Marii Sadowskiej, a następnie pod skrzydłami Marka Piekarczyka (2014).

Miejsce koncertu

Klub Podróżników Namaste, ul. Jana III Sobieskiego 27, Katowice
czwartek 23 stycznia 2020 r., godzina 19:00

Bilety w cenie:

  • 25 zł w przedsprzedaży
  • 30 zł w dniu koncertu

Przedsprzedaż internetowa w naszym sklepiku