Jak nas wspierać?

Każda forma Waszego wsparcia jest dla nas na wagę złota! A można nas wesprzeć na różne sposoby – można podzielić się z nami swoim czasem, umiejętnościami, pozytywną energią, ale też przestrzenią na spotkania z artystami, zasobami rzeczowymi czy wreszcie finansowymi.

Obecnie na portalu zrzutka.pl założyliśmy zrzutkę aby zdobyć fundusze na remont własnego lokalu. Wsparcia można udzielić tutaj.

Czas, umiejętności i dobra energia

Zapraszamy do wolontariatu lub towarzysko 🙂

  • Na miejscu na Śląsku (głównie w Gliwicach) przyda się osoba do pomocy przy promocji i obsłudze koncertów oraz osoba, która potrafi zrobić i obrobić zdjęcia do sklepiku internetowego
  • Niezależnie od miejsca pobytu chętnie poznamy osobę, która pomogłaby nam w sferze graficznej (przygotowanie plakatów, ulotek itp)
  • Mamy już dwóch zaprzyjaźnionych akustyków Grzesia i Mariusza, ale czasem warto mieć jeszcze kogoś w zanadrzu. Więc jeśli znasz się na nagłaśnianiu kameralnych koncertów, masz czas i chęci, zapraszamy do kontaktu 🙂

Przestrzeń

Jeśli tak jak nam są Ci bliskie „kraina łagodności”, piosenki z tekstem i dobrą muzyką, spotkania z artystami i innymi pozytywnie zakręconymi ludźmi, a przy tym masz dom z salonem lub ogrodem lub inne miejsce w dowolnym zakątku Polski, w którym możesz i chciałbyś ugościć 30-40 osób, odezwij się do nas! W tych niedobrych (pandemicznych) dla artystów czasach takie „domówki” to być może jedyna szansa na przetrwanie… A Ty nie musisz się o nic martwić. Zorganizujemy wszystko zgodnie z Twoimi warunkami.

Planujemy uruchomić wirtualny sklepik-bazarek oraz stacjonarny sklepik charytatywny. Dochód ze sprzedanych tam rzeczy zasili konto Fundacji i pomoże nam w realizacji działań statutowych. Zatem jeśli masz niepotrzebne przedmioty różnego asortymentu (poza odzieżą), przekaż je nam (po kontakcie telefonicznym lub mailowym).

Finanse

To trudny temat. Każda złotówka się liczy! Zachęcamy do wsparcia poprzez wpłaty na nasze konto BNP Paribas 30 1750 0012 0000 0000 4004 4752
tytułem “darowizna na cele statutowe”.

Znaleźliśmy lokal, w którym planujemy zorganizować małą scenę, miejsce spotkań i sklepik charytatywny. Lokal ten wymaga remont, który rozpoczęliśmy już robić. Za namową znajomych uruchomiliśmy na ten cel zrzutkę.

Można też wspomóc nas finansowo przy okazji robienia zakupów internetowych przez FaniMani. Nie jest to trudne, ani uciążliwe. Nie wymaga też żadnych dodatkowych nakładów finansowych. Wy płacicie tyle ile wyszło na rachunku, a to sklep dzieli się z nami częścią swoich zysków. Trzeba tylko zarejestrować się korzystając z tego linku.

Uff, to już chyba wszystko 🙂 Z góry dziękujemy za każdą pomoc i objaw sympatii 🙂