Odwołanie koncertów PaskudoFonijnych!

Droga PaskudoFonijna Publiczności, wszystkie zaplanowane przeze mnie marcowe i kwietniowe koncerty zostają odwołane. Odbędą się one w innych terminach.

Co z dalszymi czas i rozwój wypadków pokaże.

Mam nadzieję, że spotkamy się wszyscy w dobrym zdrowiu już niedługo 🙂

Zakupione bilety zachowują ważność!

Celtic Tree w Schronisku PTTK Jagodna 17.04.2021

Kochani, niestety musimy się wszyscy uzbroić w cierpliwość. Jest jak jest i nie mamy na to wpływu Dlatego musimy przesunąć nasze spotkanie o… równo rok! Zapraszamy do schroniska Jagodna w sobotę 17.04.2021.

Zakupione bilety zachowują ważność. Oczywiście, jeśli komuś nie pasuje nawy termin, zwrócę wpłatę.

Do zobaczenia na koncertach.
Paskuda

Zapraszamy na spotkanie. Na górsko-muzyczne spotkanie w Schronisku Jagodna z PaskudoFonią i jej gośćmi. Zagra zespół Celtic Tree, ale przede wszystkim  będzie to niespotykana gdzie indziej możliwość, uczestniczenia nie tyle w samym koncercie, co w całym pobycie zespołu. Jeśli można gdziekolwiek mówić o autentycznym spotkaniu, to na pewno uda się to w schronisku górskim. Jagodna znajduje się na naszej prywatnej liście Schronisk przyjaznych muzyce i muzykom 🙂

Celtic Tree – to grupa bliskich sobie ludzi, dzielących się swoimi odmiennymi spojrzeniami i wrażliwością.

Na magiczną muzyczną miksturę, jaką jest Celtic Tree, składa się styl i puls celtyckiej muzyki tradycyjnej, wdzięk piosenki poetyckiej, włóczykijska tęsknota za drogą i oryginalna wyobraźnia nietuzinkowych muzyków, która łączy ich różne fascynacje. (więcej…)

Śpiewanki …a gdy będę stary, zgrzybiały… 5.03.2020

Śpiewanki turystyczne dla młodych i starych. Dla pełnych radości życia oraz dla tych, którzy nie mają ochoty na nic i czują się staro. Po takim muzycznym spotkaniu, po wspólnym śpiewaniu, na pewno nabierzecie ochoty do życia i kolejnych spotkań 🙂

Uwaga!
Tym razem spotykamy się w Galerii Melina na ul. Częstochowskiej 16

05.03.2020 o godzinie 18:30.
Wstęp wolny!

Partnerzy śpiewanek:

Tomek Lewandowski – koncert na Scenie pod Schodami 27.02.2020

Scena pod Schodami i PaskudoFonia (czyli Dobre Piosenki na Paskudną Pogodę) zapraszają na koncert Tomka Lewandowskiego.

Tomek Lewandowski – jak sam siebie nazywa – „wyśpiewywacz smutnych piosenek o miłości”, to artysta, którego utwory od lat przenoszą słuchaczy w świat pięknych melodii i autentycznych emocji. Gdziekolwiek pojawia się na scenie, ciepłym brzmieniem swojego głosu, potrąca najczulsze struny w sercach słuchaczy, skłaniając ich do refleksji nad prawdziwością własnych emocji, tak często zagubionych w zgiełku i pośpiechu codzienności.
(więcej…)

Zabrze 26. – Mała Caryna – koncert w Pubie Oficyna 23.02.2020

Łukasz Nowak i Adam Marańda to duet muzyków związanych z Grupą Caryna.

Łukasz Nowak – autor tekstów, założyciel zespołu Caryna, twórca i współtwórca kilku programów muzycznych.

Adam Marańda – absolwent zespołu szkół muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Łodzi. Do Caryny dołączył w 2014 roku ubogacając jej brzmienie wirtuozerskimi partiami skrzypiec.
(więcej…)